AYM AMBALAJ VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Rayem ambalaj matbacılık
AnaSayfa
Hakkımızda
Haberler
Ürünler
Resim galerisi
İletişim
Hakkımızda

  Web Sitemize Hoş Geldiniz;

Mükemmele yolculuk.

Bir hayal, bir hedef ve vazgeçmeyen bir azim
Yenilenen, sürekli büyüyen adil hareketin düşleri
Bilgi ile deneyimi, teknoloji ile insan gücünü birleştiren bir vizyon
Sufim işte bu duygularla mükemmele yolculuğunu adaletli bir şekilde durmaksızın sürdürüyor

          Firmamız, 1995 yılında AYM adı altında ambalaj piyasasında faaliyetlerine başlayarak üretimle ticari hayata girmiştir.1995 yılında dünyaya açılarak ambalaj matba ürünleri alanında ihracat yapmıştır. Bu aşamadan sonra değişik ürün kategorilerinde ithalat işlemlerine de başlamıştır.

        2002 yılında AYM AMBALAJ SAN TIC LTD.STI yi kurarak, ticari faaliyetlerine kaldığı yerden daha da büyüyerek ambalaj piyasasında hak ettiği yere gelmiş ve bu piyasada sağladığı güven unsurunu, adı ile bütünleştirmeyi başarmıştır. Her türlü kağıt ve kağıttan oluşan ambalaj oluklu mukavva, koli, ofset baskılı kutu stand gibi hizmetlerle müşterileri arasında kaliteli malzeme ve kaliteli hizmet alışkanlığı sağlamış ve bu konuda sayılı firmalar arasında kendini her zaman ön plana çıkarmayı başarmıştır.

       AYM Bu aşamada ie projeler üreterek gıda sektöründe önemli çalışmalara imza atmıştır.

   

       AYM SAN TİC LTD.ŞTİ olarak geçmişten günümüze sağladığımız kaliteli hizmet ve güven unsurlarını, göstermiş olduğumuz özen ve dikkati, bu piyasanın vazgeçilmezleri arasına koyup ambalaj gıda inşaat sektörlerinde bu çizgimizi koruyarak size hizmet etmeye devam etmekteyiz.


 
AnaSayfa
Hakkımızda
Haberler
Ürünler
Resim galerisi
İletişim